صفحه اصلی درباره ما گالری تصاویر تماس با ما ورود کاربران
منوی سایت
تقویم
خبرهای فناوری
دیکشنری
آب و هوا
اوقات شرعی
پیشخوان روزنامه ها
ابزار هدایت به بالای صفحه
تقویم روز

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
آمار بازدید

بازدید امروز : ۱۳

بازدید این هفته : ۷۴۳

بازدید این ماه : ۳۹۱۵

آمار کل بازدید : ۲۸۶۳۰۳

افراد آنلاین : ۲ نفر

آی پی : ۵۴.۲۲۶.۱۷۲.۳۰

دبیرستان نمونه دولتی روزبه - nemonerozbeh@gmail.com

 

خبرها اطلاعیه هابرنامه آزمونها
     
 
طرح تعالی مدیریت
 

از آن جا که هر نهاد یا سازمانی برای رشد و بهبود مستمر ، به یک الگو نیازمند است ، آموزش و پرورش نیز به عنوان یک نهاد عظیم و اثر گذار در جامعه از این مهم مستثنی نیست و ضرورت اجرای برنامه ای که بتواند مسیر تعالی مدیریت را تعریف ، تسهیل ، تسریع و دست یافتنی کند چند برابر می شود . بدین منظور برنامه ی (( تعالی مدیریت مدرسه )) با الهام از الگوی تعالی سازمانی به منظور اجرا در سراسر کشور طراحی و تولید گردید . که دبیرستان نمونه دولتی روزبه  در سال تحصیلی جدید نیز جزو مدارس مجری این طرح میباشد .
مدل تعالی ، نوعی ساختار مدیریتی است که با تکیه بر اصول و مفاهیم اساسی و توجه به معیار های اصلی مدیریت کیفیت جامع و سیستم خود ارزیابی موجبات پیشرفت و بهسازی مدرسه را فراهم می سازد .
برنامه تعالی مدیریت مدرسه آموزش و پرورش را به سمت یک سیستم آموزشی مبتنی بر برنامه و عمل ، پاسخ گویی بیشتر و توجه به نیاز های جامعه سوق خواهد داد . اجرای دقیق خود ارزیابی و ارزیابی بیرونی بر اساس تعاریف و شاخص های تعیین شده ، به مدیریت مدرسه فرصت می دهد با بهره گیری از یک سیستم هوشمند و کار آمد شناسایی و به کارگیری مطلوب منابع و ظرفیت های موجود ، بهبود مستمر و تعالی فرآیند آموزشی تربیتی مدرسه را ممکن سازد. بدین ترتیب تمامی فرآیندهای مدیریت در مسیر تحول قرار گرفته و تفکر بهبود مستمر به عنوان یک اصل و ارزش در مدارس نهادینه می شود .

متن کامل خبر ...     نظرات کاربران (۰)
 
برگزاری جلسه مشترک هفته بهداشت روان و پیوند اولیا و مربیان
 

جلسه گرامیداشت هفته بهداشت روان و پیوند اولیا و مربیان در روز دوشنبه 24 مهرماه 96 در محل سالن اجتماعات مدرسه و با حضور اولیای محترم دانش آموزان برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای سعادتی کارشناس مسئول محترم مشاوره اداره کل آموزش و پرورش استان در سخنانی با گرامیداشت هفته بهداشت روان و پیوند به شعار سال بهداشت روان یعنی بهداشت روان و مدرسه کارامد اشاره نمودند و بر ارتباط تنگاتنگ این دو مقوله تاکید کردند. ایشان تحصیل در مدرسه پویا و کارامد را یکی از ضروریات بهداشت روان در دانش آموزان بیان نمودند.

 
جلسه شورای دبیران
 

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید جلسه شورای دبیران دبیرستان روزبه با شرکت عوامل اجرایی دبیرستان و دبیران محترم در روز سه شنبه مورخه 96/6/28 تشکیل شد. در این جلسه مدیریت محترم جناب آقای جعفری با ارائه گزارشی عملکرد دبیران و دانش آموزان را در سال تحصیلی 96-95 تشریح کردند سپس اقدامات انجام شده برای بازگشایی مدرسه و شروع سال تحصیلی جدید را بیان نمودند در پایان نیز هر یک از دبیران  به بیان نظرات خود پرداختند.

  نظرات کاربران (۰)
 
ورود به سایت مدرسه
 

توجه                    دانش آموزان جدید الورود                    توجه

ضمن عرض تبریک سال تحصیلی جدید به اطلاع دانش آموزان کلاسهای دهم و جدیدالورود میرساند جهت ورود به سایت کد ملی دانش آموز به عنوان رمز ورود و کد کاربری تعریف شده است. و دانش آموزان کلاسهای چهارم همانند سال گذشته از کد دانش آموزی به عنوان کد کاربری و از کد ملی به عنوان رمز ورود استفاده  نمایند.

  نظرات کاربران (۰)
 
رتبه های برتر کنکور
 

کسب رتبه 949 رشته تجربی توسط آقای مهدی عباسی و کسب رتبه 980 در رشته ریاضی توسط آقای امیرحسین فرخلو را به ایشان و دبیران محترم وکادر دبیرستان نمونه روزبه تبریک عرض میکنم

  نظرات کاربران (۰)
 
نمونه سوالات امتحانی خرداد۹۶
 

به اطلاع دانش آموزان عزیز میرساند نمونه سوالات امتحانی خرداد 96 دبیرستان روزبه جهت استفاده شما در سایت قرار داده شده است، شما می توانید برای استفاده بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

نمونه سوالات امتحانی

  نظرات کاربران (۰)
 
دومین همایش داش آموختگان روزبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶
 

  نظرات کاربران (۰)
 
راهنمای بدست آوردن شماره سریال شناسنامه از طریق شماره دانش آموزی :
 

  نظرات کاربران (۰)
 
 
     

 
تابلو اعلانات
 
دانش آموزان برتر


محسن احمدلو
میانگین نمرات کلاسی ۱۹.۱۰سینا مهاجری
میانگین نمرات کلاسی ۱۹.۱۰


علی سهرابی
میانگین نمرات کلاسی ۱۹.۰۸


محمدرسول احمدی جوقی
میانگین نمرات کلاسی ۱۸.۹۹


امیرحسین میری
میانگین نمرات کلاسی ۱۸.۹۳


متین کارگر
میانگین نمرات کلاسی ۱۸.۸۸غلامرضا مولایی
میانگین نمرات کلاسی ۱۸.۸۰


امیرسینا افشاری
میانگین نمرات کلاسی ۱۸.۶۷


مهران گیلک
میانگین نمرات کلاسی ۱۸.۶۶


علی سلیمان نژاد
میانگین نمرات کلاسی ۱۸.۶۴


نظر سنجی
سایت های مفید

 

 کلیه حقوق این سایت متعلق به دبیرستان نمونه روزبه زنجان می باشد